Онлайн-олімпіада з математики

Запрошуємо Вас, прийняти участь у онлайн-олімпіаді "Математика абітурієнтам".

Олімпіада проводиться кафедрою інформатики і вищої математики Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського з використанням системи дистанційної  онлайн-освіти "Математика.Укр". Кафедра здійснює підготовку бакалаврів та магістрів за спеціальностями: 113 - Прикладна математика та 014.09 - Середня освіта (інформатика).

У олімпіаді можуть приймати участь абітурієнти, учні та випускники усіх загально-освітніх навчальних закладів України та ті, хто має намір підвищити рівень своїх знань з математики. Участь у олімпіаді буде корисна тим, хто готується до здачі ЗНО з математики та має бажання навчатися у нашому університеті.

За результатами олімпіади активні учасники отримають електронні сертифікати. Участь у олімпіаді - безкоштовна. Прізвища найбільш успішних учасників будуть оприлюднені на сайті.

Олімпіада не має обмежень у часі - можна записатися для участі та потім розв'язувати задачі у будь який зручний для Вас час. Для перевірки олімпіадних завдань використовується автоматизована система - ви одразу бачите результати перевірки розв'язаних Вами задач.

Для участі в олімпіаді достатньо зареєструватися у системі "Математика.Укр" та записатися на олімпіаду.

Якщо бажаєте отримати електронний сертифікат на Ваше ім'я, слід вказувати ваші справжні ім'я та прізвище (укр. мовою).

До участі запрошуються: школярі, абітурієнти та всі, хто має намір потренуватися чи підвищити свій рівень знаннь з математики. Участь у олімпіаді буде корисна також тим, хто має бажання підготуватися до навчання в університеті.

Більш детальну інформацію про правила олімпіади Ви отримаєте безпосередньо на сайті олімпіади після того, як запишетесь для участі. Після реєстрації на олімпіаду Ви маєте можливість у будь-який час відмовитися від подальшої участі.

Будемо вдячні, якщо Ви повідомите цю інформацію вашим учителям, учням, колегам та друзям.

 

З повагою, організатори онлайн олімпіади "Математика абітурієнтам".

Запитання можна надсилати за адресою: osvita@primat.org01:33:26 26.02.2017